erminesoft logo
Go

Boyner for PC

Published by  Boyner Büyük Mağazacılık
 • Category
  Shopping
 • Developer
  Boyner Büyük Mağazacılık
 • Downloads
  3911069+
 • Android Version
  5.0 and up
 • Content Rating
  Everyone
Boyner PC screenshot 1Boyner PC screenshot 2Boyner PC screenshot 3

Online Alışverişin Adresi Boyner, kullanışlı arayüzü ve yepyeni tasarımıyla sizlerle!
500’den fazla markasıyla Boyner.com.tr‘deki yeni sezon, indirimli ve outlet ürünlerini takip edebilir, ünlü markaların özel indirim kampanyalarından anında haberdar olabilirsiniz. Elbise, eşofman, spor ayakkabı, kazak, ruj, parfüme dair aradığınız her şey Boyner’in mobil uygulaması ile artık cebinizde!
Ödeme seçenekleri, iade kolaylığı, tek sepette tek kargo hizmeti, 9 aya varan taksit imkanı ve mobile özel sürprizleri ile Boyner uygulamasını hemen indirin!
Dünyaca ünlü markalar ve binlerce ürün Boyner Grup güvencesiyle elinizin altında!
Kozmetik, spor ve outdoor ürünleri, kadın, erkek ve çocukların her ihtiyacını karşılayacak ürünler ve hemen hemen her kategoriye ait outlet ürünlerine ulaşmak için Boyner.com.tr’yi tercih edin.
En çok tercih edilen ve satan markalardan Nike, adidas, Fabrika, Beymen, Limon, Tommy Hilfiger, Nine West, İnci, Skechers, Harley Davidson gibi ünlü markalara ait fırsatları ve Boyner Fresh’in dinamik konsepti ile trendleri Boyner.com.tr’de yakalayın!
Boyner dışında başka hiçbir yerde bulamayacağınız Black Pepper, Misguided, Blend, House of Camellia markalarını da Boyner uygulaması ayrıcalığı ile keşfedin!
Barkod tarama özelliği ile mağazada görüp beğendiğiniz ürünü uygulama içerisinde bularak ürün detaylarını inceleyebilir, uygulamaya özel fırsatlarla satın alabilirsiniz.
Boyner.com.tr’nin tüm ayrıcalıklarından yararlanmak için Boyner.com.tr uygulamasını hemen cebinize indirin.

How to Install Boyner for Windows PC or MAC:

Boyner is an Android Shopping app developed by Boyner Büyük Mağazacılık and published on the Google play store. It has gained around 3911069 installs so far, with an average rating of 4.0 out of 5 in the play store.

Boyner requires Android with an OS version of 5.0 and up. In addition, the app has a content rating of Everyone, from which you can decide if it is suitable to install for family, kids, or adult users. Boyner is an Android app and cannot be installed on Windows PC or MAC directly.

Android Emulator is a software application that enables you to run Android apps and games on a PC by emulating Android OS. There are many free Android emulators available on the internet. However, emulators consume many system resources to emulate an OS and run apps on it. So it is advised that you check the minimum and required system requirements of an Android emulator before you download and install it on your PC.

Below you will find how to install and run Boyner on PC:

 • Firstly, download and install an Android emulator to your PC
 • Download Boyner APK to your PC
 • Open Boyner APK using the emulator or drag and drop the APK file into the emulator to install the app.
 • If you do not want to download the APK file, you can install Boyner PC by connecting your Google account with the emulator and downloading the app from the play store directly.

If you follow the above steps correctly, you should have the Boyner ready to run on your Windows PC or MAC. In addition, you can check the minimum system requirements of the emulator on the official website before installing it. This way, you can avoid any system-related technical issues.

Download Boyner For PC

Boyner APK 4.23.34.23.3